Faso

Stavební práce

Stavební práce Stavební práce

Stavební práce - Firma FASO Roháček

Mezi stavební zednické práce patří celá řada činností, od těch drobných až po rozsáhlé. Pod zednické práce spadá samozřejmě zdění a omítání, ale také realizace obkladů a dlažby, zateplování domu, nebo třeba práce se sádrokartonem. 
Před samotnou malbou pokoje, nebo před nátěrem fasády, jsou často potřeba opravit drobné i větší nedostatky - praskliny ve zdi, nerovnosti, či opadaná omítka. Tyto a mnohé další stavební práce zajistíme v rámci komplexnosti služeb naší firmy.

Stavební práce realizujeme dle Vašeho přání bez dlouhých čekacích lhůt a za příznivé ceny.

Zednické práce

Štukování stěn

Štuk neboli stěrka je svrchní vrstva omítky, která zajistí dokonale hladkou a jemnou zeď připravenou k aplikaci maleb či nátěrů. Štukování lze provést na zdi i na stropech, hlavně tam, kde jsou patrné staré drážky po opravách elektroinstalace, nebo nekvalitně provedené zednické opravy. Provádíme štukování a stěrkování stěn v panelových i cihlových domech. Ať už se jedná o rekonstrukci starých bytů, nebo novou výstavbu, vždy připravíme zeď před malováním tak, aby byla dokonale hladká a rovná.

Šetřte svůj čas - kontaktujte nás - tel.: 603 377 657

Veškeré stavební práce realizujeme v regionech Turnov, Jíčín, Semily, Liberec, Jablonec nad Nisou a po domluvě i dále. 
Pokud Vás oslovila naše nabídka, nebo chcete více informací, neváhejte a kontaktujte nás - rádi Vám bezplatně poskytneme poradenskou činnost včetně podrobných informací, navrhneme nejvhodnější řešení, termín realizace a samozřejmě vypracujeme nezávaznou cenovou kalkulaci zdarma.
Garantujeme seriózní jednání a příznivé ceny. Na veškeré práce poskytujeme záruku 3-7 let.

Copyright © 2013 Faso Roháček  Všechna práva vyhrazena.
Tvorba webových stránek ♦ Easy-stránky.cz

Nahoru PC verze