Faso

Tapetování

Tapetování Tapetování

Tapetování - Firma FASO Roháček

Vytapetujeme všechny interiéry dle Vašich požadavků v té nejvyšší kvalitě, od dětského pokoje po celý dům. K tapetování využíváme jak tapety zakoupené zákazníkem tak můžeme nabídnout tapety dle vzorníku různých tuzemských i zahraničních výrobců. Doporučujeme sklotextilní tapety, které se vyznačují pevností a odolností a lze je natírat speciálními barvami. Je možné si vybrat z řady zajímavých struktur, které se podobají tkaným textiliím a po nabarvení se zvýrazní. Sklotextilní tapety zlepšují mechanickou ochranu stěn, oproti tradičním tapetám zvyšují požární odolnost a jsou vhodné pro alergiky i astmatiky.
Tapetářské práce realizujeme dle Vašeho přání bez dlouhých čekacích lhůt a za příznivé ceny.

Tapety do bytu

V některých případech může být namísto malby vhodnější vyzdobení bytu spíše tapetami. Tapety působí velmi dobře například jen na jedné stěně, která má být volnou dominantou prostoru, ale i jako kulisa pro originální kus nábytku. Tapety mají i v dnešní době rozhodně své místo v dekoraci interiéru. Moderní tapety jsou mnohem propracovanější, mají dokonalejší povrch a výrazně větší výběr dekorů (včetně plastických, lesklých, s vizuálními efekty apod.). Kromě toho je také zdokonalen způsob, jakým se tapety na stěny nanášejí. Mnoho tapet je samolepicích, takže odpadá úmorné pachtění s lepidly.

Šetřte svůj čas - kontaktujte nás - tel.: 603 377 657

Tapetování realizujeme v regionech Turnov, Jíčín, Semily, Liberec, Jablonec nad Nisou a po domluvě i dále. Pokud Vás oslovila naše nabídka, nebo chcete více informací, neváhejte a kontaktujte nás - rádi Vám bezplatně poskytneme poradenskou činnost včetně podrobných informací, navrhneme nejvhodnější řešení, termín realizace a samozřejmě vypracujeme nezávaznou cenovou kalkulaci zdarma.
Garantujeme seriózní jednání a příznivé ceny. Na veškeré práce poskytujeme záruku 3-7 let.

Copyright © 2013 Faso Roháček  Všechna práva vyhrazena.
Tvorba webových stránek ♦ Easy-stránky.cz

Nahoru PC verze